מקינליי – 03.04.2018

זוכרים את השם – Paul Hogan?

או בטח זוכרים אתם את הסרט

crocodile dundee
ובכן חברים, כשנוסעים במדבר יש הפתעות, אחת כזו הזדמנה לנו השבוע.
בנסיעתנו מזרחה מזדמן לנו לעצור להתרעננות בישוב העונה לשם – Mckinlay , חור אמיתי במדבר, עצרנו לתדלק ולהתרעננות, נכנסנו לחנות בתחנת הדלק קבלה את פנינו בחורה מסרילנקה שיחד עם בעלה עובדים ומתחזקים את תחנת הדלק והחנות.
בתה בת השלוש מעיינת במחשב ולדברי האם היא מלמדת אותה בדרך זו, וכך הם עובדים , צוברים כסף וממשיכים לטייל ביבשת.
עוד אנו משוחחים אודות המקום הזעיר הזה שאגב מתגוררים בו 19 נפשות..כן כן , קראתם טוב , ישוב בן 19 נפשות , נכנס השוטר המקומי לבוש במלוא מחלצות לבוש השוטרים, שגם הוא נמנה על תושבי הישוב, בחור צעיר שמייד פתח איתנו בשיחה מרתקת על חייו בשרות משטרת אוסטרליה , על החיים בחור הזה , ותוך כדי השיחה הוא מפנה את תשומת ליבנו לפאב שנמצא במרחק של 100 מ' מהחנות.. כדאי לכם לבקר בו הוא מאיץ בנו ויוצא לכיוון.
סיימנו ללגום את הקפה, שילמנו ושמנו פעמינו לכיוון הפאב המומלץ על ידי השוטר.
ממש לפני הכניסה לפאב אנו נתקלים בשלט ענק מאיר עיניים – crocodile Dundee pub בתחילה אנו כמובן לא משייכים את השם למקום רק כשנכנסים ורואים את הלוקיישן והתפאורה המקומית מתחילים לחזור התמונות מהסרט.
ממש ליד הבר עומד לו מר Paul Hogan נו טוב לא הוא אלא דמותו מהסרט חונק קרוקודיל , מייד ניגשים למלאכת הצילומים , הבר מן שואל אותי במבטא אוסטרלי כבד מה תשתה אדוני ואני אומר את אותה בירה ששתה כאן מר Paul hogan , הבחור לא מהסס לרגע ושואל באיזה כוס למזוג לך אדוני.. אני מעיף מבט לעבר השוטר ובחצי קריצה אני שואל אותו כמה מותר לי אדוני השוטר והוא משיב באותו מטבע ..כוס אחת ומחייך. וכך אנו מקשיבים לסיפורים מלפני 32 שנים כשצילמו כאן בפאב את אחת מהסצנות היותר מרהיבות מהסרט.
כל שנותר לנו זה לעבור לסדרת הצילומים .. הנה הם לפניכם.