עדן – 12.01.2018

ערב שישי, זמן טוב לכתיבה…

ערב שישי ראשון בקראוון, שרה מדליקה נרות שבת, מברכים ומוקדשים , בחוץ מזג אוויר סוער ביותר , מתכוננים לארוחת שישי ובין לבין זמן טוב לכתיבה.

אפשר להתחיל לכתוב רשמים ראשוניים מחוויות
של ימים ראשוניים עם הג'יפ והקראוון. רצינו שרה ןאני לעלות פוסטים לבלוג אך בעיות של תקשורת ואינטרנט למחשב מונעים זאת מאיתנו לעת עתה.
ובאין מחשב ובלוג.. אזיי הווטצ אפ והפייסבוק באים לעזרתנו ואנו מעלים לכאן פוסטים בשמחה.
ובכן חברים.. מתחילים אנו להתרגל לחיות בקובייה של 6 מטר אורך על 3 מטר רוחב כשיש לנו הכל… חדר אמבטיה הכולל שירותים, מיקלחון, כיור ומראה ומגירות להניח בהם את כל מבוקשנו.
מקרר גדול של בית, פותחים בקצרה לאיוורור.. מטבח מאובזר ב…תנור אפיה, 4 להבות, פלטה חשמלית , כיור ומגירות איכסון , פינת אוכל הכוללת ספה לשולחן, מזגן פצצה, חדר שינה עם מיטה גינג סייז , ארונות משני צידי המיטה…טלוויזיה , מיקרו גל.. טוסטר , ארון איחסון ענק מתחת למיטה ..הקראוון מלא באור … ישנם 4 חלונות גדולים המאירים כולל חלונות בתיקרה.

עשינו קניות על מנת לאבזר את את הבית החדש בכל מה שצריך וכן דמיינו לכם אותנו עושים קניות ממלחייה ועד לסדינים וציפות , מצלחות וכוסות ועד לסכינים ומזלגות, כלי ניקוי ומגבות.. וכמובן אוכל… הכל קנינו למשך תקופה, מוצרי חלב, פירות וירקות. ועל הדרך בין לבין גם ביקרתי אצל הספר שיגלח לי את הקרקפת מה שניקרא ….על הסכין.
את כל זה הבאנו לביתנו אשר אנו קוראים לו…
ג א ט ו ר …שזה קיצור של אליגטור … שזו חיה שאנו מאוד רוצים לפגוש.
כשמגיעים לביתנו מתחילה העבודה, לשים הכל במקום וזה נמשך ונמשך…אך מה רבה השמחה כשזה נגמר והבית ניראה כמו בית.
זה נותן לך שקט וזמן לפעילויות אחרות…ואכן זה מה שעשינו היום.

מעתה ניתן לנהל אורח חיים יותר נעים … פחות לחוץ…ולהתחיל להגשים חלק מהחלומות.